Rüyada Kan Görmek

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek genelde kötü bir durum olarak yorumlanır fakat kanı ne şekilde gördüğünüze göre iyiye de yorumlanabilir. Örneğin rüyada kan görmek konusunda yapılan yorumlamalarda kişilerin haram bir işe bulaşması, yaptığı bir eylemden dolayı kendisini suçlu hissetmesi ve dinden uzaklaşması gibi durumlar söz konusu olabileceği gibi zenginlik, para ve mülke işaret olduğunu söyleyenler de vardır.

Rüyada kendi damarından kan aktığını gören kişi eğer varlık içerisindeyse yokluk çekeceği, yokluk içerisindeyse yakın zamanda varlıklı olacağı gibi yorumlar da yapılmaktadır. Rüyada kan görmek ile ilgili genel yorumlara baktığımızda kanın aslında kötülüğü temsil ettiğini görebiliriz. Eğer kanın görüntüsü koyu ise bu kötü bir durumun yaşanacağına işarettir. Kan su gibi akışkan ise bu durum rüya sahibinin haram yoldan mal sahibi olduğunu gösterir.

Rüya sahibinin kendi üstünde kan görmesi ise kendisi hakkında atılan bir iftiraya işaret eder. Rüyada kan akıtmak ise kişinin içinde besleyip büyüttüğü nefreti temsil etmekle beraber uzun zamandır planlanan bir kötülüğe de işaret edebilir. Fakat bu kötü anlamların dışında rüyada kan verip hayat kurtardığını görmek ise kişinin ahirette birçok sevap işleyip gideceği ve kendisinin hayırsever biri olarak bilineceğine işaret eder.

Kan Rüya Tabirleri

YORUMLAR
YORUM EKLE
Yorum Alanı