Rüyada Baykuş Görmek

Rüyada Baykuş Görmek

Rüyada baykuş görmek, rüya sahibinin hayatında birtakım sıkıntıların olacağının habercisidir. Rüyasında baykuş gören kimsenin, anlayışsız, sinsi ve kötü niyetli insanlarla karşılaşacağına delalet edilir. Rüyayı gören kişinin, etrafında ona zarar verecek kimselerin yer aldığına ve bu nedenle dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Rüyada görülen baykuş, her ne kadar olumsuz yorumlansa da bunu değiştirmek tamamen rüya sahibinin elindedir.

Rüyada baykuş görmek, genel olarak sıkıntı, üzüntü ve keder şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen baykuş, pek iyi şeylere yorumlanmaz. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada baykuş görmek, tembelliği ve ayrılığı temsil eder. Rüyada baykuş görmek, haram yoldan para kazanan kişilere işarettir. Rüya sahibinin sıkıntıya düşeceği, üzücü bir haber alacağına rivayet edilir.

Baykuş Rüya Tabirleri

 • Rüyada Kıyma Görmek

  Yaklaşan bir hastalık hakkında uyarıcı olabilir. Rüyada çiğ kıyma görmek, bir tanıdığının hastalanacağını anlatır. Haşlanmış veya çiğ kıyma, kronik bir hastalığın başlangıcına işaret eder.

 • Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

  Rüya sahibinin zengin ve mutlu bir kimse olacağına işaret eder.

 • Rüyada Deniz Görmek

  Deniz, genellikle yenilenme, temizlenme, büyüme ve değişim gibi olumlu değişimlerle ilişkilendirilir. İnsanların rüyasında deniz görmesi hayırlı ve güzel kapıların sonuna kadar açılacağına işaret eder.

 • Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

  Devamlı olarak karşımıza çıkan rüyada eski sevgiliyi görmek birlikteliğe yorulmaktadır. Rüyada görülen eski sevgiliyle tekrardan bir araya gelmek anlamında değil, başka biriyle bir ilişkiye başlamak anlamına gelir.

 • Rüyada Altın Bileklik Görmek

  Rüya sahibinin kısa bir süre içerisinde eline toplu para geçeceğine işaret eder.

 • Rüyada İnşaat Görmek

  Rüya sahibinin güzel bir şekilde yaşam süreceğine, işerinin daima hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine rivayet edilir.

 • Rüyada Biber Görmek

  Biber gibi yakmak deyimi ile paralel olarak tahriş olmuş bir yarayı veya rahatsızlığı da anlatabilir.

 • Rüyada Kar Yağdığını Görmek

  Rüyanın görüldüğü mevsim yaz mevsimi ise zorlu günleri işaret edebilmektedir. Rüyada kar görmek hastalıklardan kurtulmaya ve sıkıntıların sona ereceğine dair yorumlanmıştır.

 • Rüyada Bal Kabağı Görmek

  Görülme şekline göre farklı farklı yorumlanan rüyada bal kabağı görmek, genel anlamda saygınlığı ifade etmektedir.

 • Rüyada Çakmak Görmek

  Bekar kimse için evliliğe, evli kimseler için ise çocuğa işarettir.

YORUMLAR
YORUM EKLE
Yorum Alanı