Rüyada Altın Bileklik Görmek

Rüyada Altın Bileklik Görmek

Rüyada altın bileklik görmek, rüya sahibinin kısa bir süre içerisinde eline toplu para geçeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin, eline geçen bu para sayesinde rahata ereceği şeklinde yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında altın bileklik görmesi, hayırlı işlere ve kazanca yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar bir genç kızsa, yakın zamanda nişanlanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi bir erkek ise keder ve üzüntüye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre altın bileklik görmek, çocuğu temsil eder.

Rüyada altın bileklik görmek, rüya sahibinin istediği bir hayalin gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda rahata ereceğine işarettir. Bazı rüya alimlerine göre ise rüyada altın bileklik görmek, miras veya büyük bir mülk satışını temsil eder. Genel olarak rüyada altın bileklik görmek, rüya sahibinin eline bir miras veya yüklü miktarda para geçeceğine işaret eder. Rüyada altın bileklik görmek, bazı yorumlara göre ise erkek çocuğu ile yorumlanır. Kadının mutlu olacağına işarettir. Erkeklerin rüyasında altın bileklik görmesi ise genellikle çok iyiye yorumlanmaz.

Altın Rüya Tabirleri

 • Rüyada Ördek Görmek

  Ruhsal özgürlüğünüzü veya bilinçaltınızı temsil eder

 • Rüyada Turşu Görmek

  Rüyada turşu görmek veya yemek, bir takım endişelere ve başına bela geleceğinden korkmaya delalet eder.

 • Rüyada Dayı Görmek

  Aile mirasının ve karakterin bazı yönlerini temsil eder.

 • Rüyada Valiz Görmek

  Hayatında bir manzara değişikliğine ihtiyacınız olduğunu anlatır. Rüyada bagaj görmek veya bagaj taşımak, omuzlarınızda taşıdığınız ve üzerinize yük olan sıkıntılara delalettir.

 • Rüyada Tsunami Görmek

  Rüyada tsunami görmek, yüzeye çıkan bazı bastırılmış duyguları temsil eder.

 • Rüyada Merdiven Görmek

  Rüyadaki merdivenler aynı zamanda hiyerarşi duygunuza ve hayattaki ilerlemenize de işaret edebilir.

 • Rüyada Fare Görmek

  Erkek ise kadına, çevrenizde olan hırsız bir kişiye, gece veya gündüze dalalet eder. Rüyada fare görmek, rızkın çokluğuna işaret ederken, bazen de kötü yola düşmüş kişileri tabir eder.

 • Rüyada Deniz Görmek

  Deniz, genellikle yenilenme, temizlenme, büyüme ve değişim gibi olumlu değişimlerle ilişkilendirilir. İnsanların rüyasında deniz görmesi hayırlı ve güzel kapıların sonuna kadar açılacağına işaret eder.

 • Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

  Bunlardan biri de, rüyada deprem olduğunu görmek her rüyayı analiz etmek için rüyanın tamamının ifade edilmesi gerekir.

 • Rüyada Ekmek Görmek

  Bereket kapılarının sonuna kadar açılacağı ve kişilerin yakın zamanda refah düzeyinin artacağını göstermektedir.

YORUMLAR
YORUM EKLE
Yorum Alanı